Jak przypisać ankietę do szkolenia

143 views 2021-09-08 3

Zakładamy, że masz stworzoną ankietę a jeśli nie to przeczytaj najpierw artykuł o tworzeniu ankiety.

Aby przypisać ankietę do szkolenia przejdź do szczegółów szkolenia a następnie kliknij w ikonkę trybika, po rozwinięciu menu wybierz opcję Przypisz ankietę.

Typy ankiety

  • Przed zapisaniem – możesz oznaczyć ją jako obowiązkową co spowoduje, że pojawi się w momencie próby zapisania się pracownika na szkoleniu. Dopiero po jej wypełnieniu pracownik będzie zapisany jako uczestnik na szkolenie.
  • Po zapisaniu – ankieta dostępna dla zapisanego pracownika, po uzyskaniu określonego statusu przez pracownika na szkoleniu. Widoczna w profilu pracownika, w widoku Moje Ankiety.
  • Ogólna – ankieta dostępna do wypełnienia po uzyskaniu określonego statusu przez pracownika na szkoleniu. Widoczna w profilu pracownika, w widoku Moje Ankiety.

Zaproszenia do wypełnienia ankiety

Aby wysłać zaproszenia lub przypomnienia do uczestników szkolenia kliknij w ikonkę 3 kropek w wierszu danej ankiety (Ankiety i testy > Ankieta> Wybrana ankieta >ikona 3 kropek), po rozwinięciu menu wybierz jedną z opcji.

Po kliknięciu, wiadomości e-mail zostaną automatycznie wysłane w tle do respondentów którzy nie zakończyli lub nie rozpoczęli wypełniać ankiety.
Przypominamy, że treść powiadomień i zakres pytań ustawia się podczas tworzenia ankiety. Kliknij aby przeczytać artykuł o tworzeniu ankiety.

 

Wyniki z ankiety

Możesz podejrzeć wyniki ankiety, kliknij w ikonkę 3 kropek w wierszu danej ankiety, po rozwinięciu menu wybierz opcję Wyniki.

Czy artykuł był pomocny?