Jak zgłosić błąd techniczny?

18 views 2022-09-16 2

Błędy techniczne powinni zgłaszać użytkownicy pełniący rolę administratorów w tomHRM. Jeśli korzystasz z systemu jako pracownik, w pierwszej kolejności skonsultuj sytuację z administratorami w Twojej firmie. Zazwyczaj są to osoby z działu HR.

Gdzie znaleźć informacje o globalnych problemach technicznych i planowanych aktualizacjach?

O wszystkich odnotowanych globalnych problemach z dostępem do aplikacji oraz o przerwach związanych z planowanymi aktualizacjami informujemy na tej stronie.

Znajdziesz tam informacje o diagnozie sytuacji oraz prognozowanym czasie występowania.

Jak korzystać z formularza?

Błędy techniczne należy zgłaszać naszemu zespołowi supportowemu przy pomocy tego formularza.

Wypełnij wszystkie pola i określ typ zgłoszenia jako „Problem techniczny”. W opisie zamieść szczegółowe informacje gdzie występuje błąd, dodaj link lub zrzut ekranu jako załącznik.
Jeśli problem nie dotyczy Twojego widoku, wskaż u którego pracownika występuje. Możesz to zrobić dodając link do jego profilu w tomHRM.

Brak dokładnych informacji o błędzie może niepotrzebnie wydłużyć czas obsługi zgłoszenia.

Pamiętaj:
Plansza z komunikatem „Nie masz dostępu do tych informacji” nie jest interpretowana jako błąd techniczny. Pojawia się na skutek ograniczeń grupy uprawnień danego pracownika. Użytkownik pełniący rolę administratora systemu może zweryfikować to samodzielnie, przechodząc do zakładki Ustawienia > Uprawnienia.

Co się stanie z przesłanym zgłoszeniem?

Zgłoszenia błędów technicznych mają nadany najwyższy priorytet. Na bieżąco weryfikujemy je i prowadzimy działania dążące do wyeliminowania błędu. Odpowiedzi można spodziewać się w czasie pracy zespołu wspracia w ciągu kilku godzin.

Możliwe, że przypadku bardziej skomplikowanych zgłoszeń będziemy potrzebowali więcej czasu na analizę i zwrócimy się z dodatkowymi pytaniami o tło sytuacji.

Czy artykuł był pomocny?