Jak zgłosić pomysł dotyczący rozwoju systemu?

154 views 2022-08-02 7

Uwielbiamy obserwować jak nasi użytkownicy rozwijają się i odnoszą sukcesy. Zdajemy sobie też sprawę z tego w jak dynamicznym środowisku działają. Zmienia się branża HR i rynek pracowników, ale przede wszystkim zmieniają się potrzeby naszych klientów.

Rozwijamy się z Wami, dlatego oferujemy kanał szybkiej komunikacji, gdzie użytkownicy w prosty sposób mogą zgłaszać swoje pomysły na usprawnienia i nowe funkcje tomHRM.

Jak korzystać z formularza?

Przede wszystkim należy rozpoznać jaki jest typ zgłoszenia:

Pomysł

  • Dotyczy potrzeby, której nie ma w aplikacji
  • Nowa funkcja, która ułatwiłaby mi pracę,
  • Możliwy kierunek rozwoju.

Przykład: Potrzebuję wprowadzić szkolenia w trybie e-learningowym dla moich pracowników. Czy planujecie taką funkcję?

Problem techniczny

  • Coś co do tej pory działało poprawnie, a teraz przestało,
  • Błędny wygląd elementu interfejsu,
  • Coś co komunikuje błędem a nie powinno,

Przykład: Jako administrator nie mogę edytować limitu dni urlopowych. Potrzebuję szybko pomocy!

Jeśli w przesłanym zgłoszeniu wybrano niewłaściwy typ, nasz zespół nada mu poprawne oznaczenie i poinformuje o tym w odpowiedzi.

W formularzu dodatkowo będzie trzeba wskazać dane kontaktowe, temat oraz opis zgłoszenia. Jeśli wiadomość dotyczy któregoś z modułów, to prosimy o umieszczenie tej informacji w opisie.

Co stanie się z przesłanym zgłoszeniem?

W pierwszej kolejności sprawdzimy czy taki sam lub podobny pomysł znajduje się już na naszej liście. Jeśli tak, to zostanie dopisany do istniejącego zgłoszenia. Jeśli natomiast jest to całkowicie nowy pomysł, zostanie przenalizowany przez nasz zespół rozwoju aplikacji. Sesje analizy zgłoszeń odbywają się cyklicznie co 3-4 tygodnie.

Pomysły, które przejdą pozytywnie weryfikację, oczekują na miejsce w harmonogramie prac i będą systematycznie wprowadzane dla wszystkich użytkowników.

Zachęcamy do obserwowania naszego planu rozwoju, gdzie regularnie aktualizujemy informacje o harmonogramie prac. O wszystkich wprowadzonych usprawnieniach i nowych funkcjach informujemy również na tej stronie oraz w newsletterze.

Zachęcamy do kontaktu i korzystania z formularza.

Czy artykuł był pomocny?