Wyniki badania ocen okresowych dla swoich podwładnych przełożony może zobaczyć wchodząc w zakładkę
Jeśli badań było kilka, zobaczy dostęp do wszystkich z nich.Zakładając, że taki dostęp został udzielony, to aby rozszerzyć widok na oceny poszczególnych podwładnych należy kliknąć w strzałkę rozwijaną z prawej strony, a aby zobaczyć podgląd arkusza konkretnego podwładnego, menu trzy kropki z prawej strony jego nazwiska.
Podgląd arkusza ocen przez przełożonego
Przełożony ma w ramach zrealizowanego badania pogląd arkusza ocen każdego ze swoich podwładnych. Jeśli w ramach badania uwzględniono również inne osoby (np. wszystkich pracowników działu, z których część podlega osobie A a druga część osobie B) to każdy z przełożonych będzie miał dostęp do wyników jedynie swoich podwładnych. Pozostałe dane są zanonimizowane i niewidoczne.
Podgląd arkusza ocen zawiera:
- Ocenę końcową (łączna średnia z wszystkich badań)
- Siatkę kompetencji pracownika z naniesioną średnią z każdej kompetencji w badaniu w rozbiciu na:
- ocenę końcową łączną,
- ocenę przełożonego
- samoocenę,
- ocenę współpracowników (łączną)
- profil kompetencyjny
- Listę 3 mocnych zachowań,
- Listę 3 zachowań do poprawy,
- Szczegółową punktację każdego zachowania w ramach badanej kompetencji oraz średnią ocen dla danej kompetencji
- Oczekiwany poziom danej kompetencji (z profilu stanowiska),
- Różnicę między oczekiwanym poziomem a średnią.
Jeśli w badaniu uczestniczyło kilkoro współpracowników, wyniki każdego z badań będą prezentowane w osobnej kolumnie w sposób zanonimizowany (przełożony nie wie, który ze współpracowników jest twórcą konkretnej oceny). Jeśli chcesz sprawdzić średnią arytmetyczną wyników dla kompetencji dla wszystkich współpracowników zbiorczo, najedź myszką na właściwą kompetencję na siatce kompetencji – wtedy pojawi się informacja jaką ocenę zbiorczą od wszystkich współpracowników otrzymał podwładny.