Jak złożyć wniosek firmowy?

83 views 2019-02-18 0

W zakładce Moje wnioski kliknij przycisk Złóż wniosek umieszczony z prawej strony ekranu.

  • Wybierz wniosek, który chcesz złożyć (pamiętaj, że wnioski mogą być pogrupowane w kategorie),

  • Wypełnij wniosek,
  • Kliknij przycisk Wyślij wniosek

UWAGA! Podczas wypełniania wniosku, z prawej strony ekranu będziesz widzieć całą ścieżkę akceptacji, jaką musi przejść Twój wniosek.

Jak wycofać wniosek

Jeśli chcesz wycofać wniosek, wejdź w jego szczegóły (Wnioski firmowe>Moje wnioski>menu 3 kropki przy wniosku, który chcesz wycofać >Szczegóły wniosku) i wybierz przycisk Anuluj. Wniosek ten zostanie przeniesiony do archiwum Twoich wniosków.

Jeśli chcesz całkowicie usunąć wniosek, możesz wybrać przycisk Usuń. Wniosek zostanie całkowicie usunięty i nie będzie możliwe go przywrócenie. W systemie nie będzie też informacji o tym, że taki wniosek został złożony.

Jak sprawdzić status złożonego wniosku

Wszystkie złożone przez Ciebie wnioski, które oczekują na akceptacje znajdziesz w zakładce Moje wnioski firmowe > Bieżące.

Jak sprawdzić jakie wnioski już złożyłem?

Wszystkie złożone przez Ciebie wnioski, które zostały odrzucone lub anulowane znajdziesz w zakładce Moje wnioski firmowe > Archiwum.

Dlaczego mam zakładkę “Do akceptacji” we wnioskach skoro nie jestem przełożonym?

System do projektowania wniosków firmowych tomHRM jest bardzo elastyczny i umożliwia zaprojektowanie dowolnej ścieżki akceptacji wybranych wniosków. Oznacza to, że może zaistnieć sytuacja, w której akceptacja wniosku przez ciebie będzie konieczna (np. Określony projekt lub zastępstwo za innego pracownika) i dlatego przygotowaliśmy także w Twoim profilu zakładkę “do akceptacji”.
Nie musisz jej sprawdzać – jeśli kiedyś pojawi się wniosek, który będziesz musiał rozpatrzyć otrzymasz powiadomienie mailowe. Na stronie głównej serwisu, w polu “oczekujące tematy” będzie też informacja o tym, że powinieneś zaakceptować wniosek.

Czy ten artykuł był pomocny?