Gdzie znajdę informację o wydarzeniach?

83 views 2019-02-14 0

Informacje na temat wydarzeń (imprez, wyjazdów firmowych, konferencji, spotkań) organizowanych w twojej firmie znajdziesz:

  • W zakładce Mój Kalendarz

UWAGA! Jeśli zaznaczyłeś w danym wydarzeniu, że nie jesteś nim zainteresowany, nie będzie ci się ono wyświetlać w zakładce Mój Kalendarz (ale nadal będzie widoczne w Newsfeedzie i w zakładce Wydarzenia).

  • Newsfeed i kategoria wydarzenia

Informacje o wydarzeniach firmowych znajdziesz w Newsfeedzie, w kategorii Wydarzenia

  • Strona startowa

Jeśli w danym wydarzeniu prowadzone są zapisy, a ty jeszcze nie podjąłeś decyzji czy jesteś nim zainteresowany, przypomnienie o wydarzeniu będzie pojawiać się na Twojej stronie startowej tak długo, aż nie zgłosisz udziału, zainteresowania bądź braku zainteresowania wydarzeniem.

Dlaczego nie widzę u siebie wydarzenia, które jest widoczne u mojego kolegi?

  • Brak dostępu do wydarzenia

Administrator systemu publikując wydarzenie może zadecydować, do kogo jest ono kierowane. Decyzją administratora, niektóre wydarzenia mogą być przeznaczone jedynie dla pracowników określonego Działu, Oddziału, Stanowiska lub nawet konkretnych osób. Jeśli nie widzisz wydarzenia, najprawdopodobniej oznacza to, że nie masz dostępu do tej informacji.
Jeśli jesteś przekonany o tym, że powinieneś widzieć to wydarzenie (jest przeznaczone również dla Ciebie) to skontaktuj się z administratorem systemu i wyjaśnij mu swoje wątpliwości.

  • Brak widoczności wydarzenia w Moim Kalendarzu
    • Jeśli nie widzisz wydarzenia w swoim kalendarzu w systemie, sprawdź na liście Moje Kalendarze z lewej strony, czy zaznaczyłeś wyświetlanie Wydarzeń Firmowych.
    • Jeśli wyświetlanie Wydarzeń firmowych jest włączone, a ty nadal nie widzisz wydarzenia w swoim kalendarzu, sprawdź na stronie tego wydarzenia czy nie zaznaczyłeś już, że nie jesteś nim zainteresowany. Do wydarzenia możesz wejść przez zakładkę Newsfeed > Newsfeed > kategoria Wydarzenia lub Newsfeed > Wydarzenia i odnalezienie wydarzenia w kalendarzu.

Rezygnacja z uczestnictwa w wydarzeniu

Wejdź na stronę wydarzenia (Newsfeed > Wydarzenia> wybierz wydarzenie, z którego chcesz się wypisać).
Pod treścią wydarzenia zaznacz opcję “Nie jestem zainteresowany”. Zostaniesz automatycznie umieszczony na liście “Nie zainteresowani”.

Rezygnacja z wydarzeniaZdanie możesz zmieniać aż do momentu rozpoczęcia wydarzenia.

Czy artykuł był pomocny?