Migracja danych z eRecruiter do tomHRM

20 views 1

Zespół tomHRM może przeprowadzić migrację danych kandydatów i rekrutacji z systemu eRecruiter. Dzięki temu zbiorczo przeniesiemy komplet informacji, a użytkownicy będą mogli szybko wrócić do pracy w nowym systemie.

Jak przygotować się do migracji danych?

Będąc klientem komercyjnym, możesz w trzech krokach przygotować się do migracji danych:

1. Zgłoś potrzebę migracji

Napisz do nas korzystając z tego formularza. W wiadomości opisz jakie są Twoje potrzeby:

  • Jakie dane chcesz wprowadzić do systemu?
  • Czy oprócz danych chcesz dodać również dodatkowe pliki (np. CV, portfolio)?
  • Kiedy otrzymasz eksport danych od poprzedniego dostawcy systemu i kiedy chcesz wprowadzić te dane do tomHRM?

Jeśli dysponujesz przykładowym szablonem eksportu danych, to załącz go w zgłoszeniu. Taka informacja pozwoli nam dokładnie przeanalizować strukturę danych i uzgodnić w jaki sposób je interpretować.

2. Uzyskaj eksport danych od poprzedniego dostawcy systemu

Uzgodnij i odbierz eksport danych z dotychczasowego systemu. Pamiętaj, żeby baza danych obejmowała cały okres korzystania z aplikacji, przez co nie będzie potrzeby uzupełniania migracji kolejnymi plikami.

3. Przekaż dane zespołowi tomHRM

Uzyskaną bazę danych przekaż naszemu zespołowi, który zajmie się migracją danych. Pamiętaj o tym żeby przesłać pliki w bezpieczny sposób. Użyj w tym celu hasłowania pliku i linku oraz pamiętaj, żeby nie przekazywać danych i hasła tym samym kanałem komunikacji.

Po wykonaniu tych trzech kroków uzgodnimy dokładnie w jaki sposób wykonać migrację i przygotujemy skrypt, który zasili system o dane z eksportu.

 

Czy artykuł był pomocny?