Zakładka Mój Rozwój

81 views 2018-03-26 0

Zakładka Mój Rozwój składa się z zakładek:

 • Terminarz szkoleń
  Znajduje się tutaj lista szkoleń na które jesteś zapisany. Z niektórych szkoleń możesz wypisać się samodzielnie, jeśli opiekun szkolenia ustawił taką możliwość.
 • Lista rezerwowa
  Znajduje się tutaj lista szkoleń na które jesteś zapisany na liście rezerwowej. W momencie gdy zwolni się miejsce na liście głównej, zostaniesz automatycznie na nią przeniesiony, a szkolenie będzie widoczne w zakładce Terminarz szkoleń.
 • Propozycje szkoleń
  Znajdziesz tutaj listę szkoleń, które są proponowane dla ciebie. Możesz się na nie zapisać samemu (kliknij w przycisk Zapisuję się). Pamiętaj, że nie wszystkie szkolenia będą posiadać możliwość zapisywania się na listę szkoleniową. Na niektóre z nich możesz mieć też zablokowaną możliwość zapisania się, np. dlatego, że koliduje to z zajętym terminem przez inne wydarzenie (np. inne szkolenie na które jesteś zapisany, zaakceptowany wniosek o urlop, spotkanie rekrutacyjne – System sprawdza Twoją dostępność w oparciu o inne moduły systemu tomHRM, które są wykorzystywane w twojej firmie).
 • Zakończone szkolenia
  W tej zakładce znajdziesz wszystkie szkolenia, które się zakończyły 
  (data zakończenia minęła) wraz z informacją jaki status otrzymałeś na tym szkoleniu (znajdziesz tutaj też szkolenia na których byłeś zapisany ale nieobecny).
 • Moje zgłoszenia
  Jest to lista zgłoszeń potrzeb szkoleniowych, które zostały przez ciebie wysłane. Każde zgłoszenie opatrzone jest datą, statusem oraz informacją do kogo zostało skierowane.

Czy artykuł był pomocny?