Jak zapisać się na szkolenie

53 views 2018-03-26 2

W lewym menu nawigacyjnym wejdź do zakładki Mój rozwój > Proponowane szkolenia.

Znajduje się tam lista wszystkich proponowanych dla ciebie szkoleń. Klikając w nazwę szkolenia możesz otworzyć kartę ze szczegółami szkolenia (program, informacje organizacyjne: ile zostało wolnych miejsc, w jakim miejscu jest organizowanie szkolenie). Oczywiście ten zestaw informacji może być różny i zależy od tego, ile informacji wprowadzi opiekun szkolenia.

Jak zapisać się na szkolenie

Możesz sam zapisać się na wybrane szkolenie klikając w przycisk Zapisuję się znajdujący się w wierszu odpowiadającym danemu szkoleniu na liście szkoleń.

tomHRM organizuje ci czas tak, abyś nie miał nałożonych wydarzeń w jednym czasie. Jeśli widzisz przycisk z informacją Jesteś zajęty lub nieobecny w tym terminie oznacza to, że w tym terminie masz inne wydarzenie, np. urlop, delegację, inne szkolenie, spotkanie rekrutacyjne.

PAMIĘTAJ – System sprawdza twój kalendarz w obszarze modułów tomHRM, których używa twoja firma i do których masz dostęp, a nie w obszarze całego twojego kalendarza. 

Jeśli nie widzisz żadnego przycisku to znaczy, że z jakiegoś powodu nie możesz zapisać się na to szkolenie.

Po tym jak zapiszesz sie na szkolenie, pojawi się ono w zakładce Mój rozwój > Terminarz szkoleń.

Pamiętaj: 

  • aby zapisać się na niektóre szkolenia będziesz musiał wypełnić ankietę (zależy to od ustawień Szkolenia)
  • po zapisaniu na szkolenie możesz otrzymać powiadomienia e-mail o tym fakcie, ale zależy to od ustawień powiadomień, które skonfigurował opiekun danego szkolenia. Sprawdź – czy dostanę powiadomienie o zapisaniu się na szkolenie. 

Czy artykuł był pomocny?